Gelecekonline Layar

Layar uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 KB
  • Version 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Muharrem Taç
Gelecekonline Layar android mobil cihazınız için üretilmiş hedef ve obje arasına sanal layar koyma mantığına dayalı yön bulma, konum ve yer bilgisi öğrenebilme teknolojisidir. Gelecekonline Layar teknoloji mağazalarını ve teknik servislerin gösteren göste

Gelecekonline Layar android mobil cihazınız için üretilmiş hedef ve obje arasına sanal layar koyma mantığına dayalı yön bulma, konum ve yer bilgisi öğrenebilme teknolojisidir. Gelecekonline Layar teknoloji mağazalarını ve teknik servislerin gösteren gösteren bir Augmented Reality uygulamasidir. 

 
Uygulama gerçek görüntü üzerine sanal objelerin yerleştirilmesiyle bu objelerin ifade ettiği ortamın işlevsel özelliği ve konum bilgisi, konum bilgisine dayalı yol tarifi alabilme hizmeti sunmaktadır. Yani siz herhangi bir yerde anroid mobil cihazınızın kamerasını Gelecekonline Layar içerisinde bir yöndeki binaya tuttuğunuzda binayı ifade eden sanal yuvarlak daireler konumun bilgisini ve bulunduğunuz yere göre adres tarifini kolayca bulabilmenize olanak sağlıyor. 
 
Böylece bir yeri bilmediğiniz halde mobil cihazınızın kamerasını doğrultarak yer hakkında yön ve mesafe gibi bir çok bilgiye kolayca ulaşabiliyoruz. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yaygın kullanımı olup ülkemizde de kullanımı gün geçtikçe artan geleceğin teknolojisini android mobil cihazınıza yükleyerek teknolojiye uzak kalmayın.
Gelecekonline Layar indir